Retail-expert Hans van Tellingen over verdwijnende plus-sizecollecties: “Ik denk niet dat ze het goed genoeg hebben geprobeerd”

15 april 2025

Heel leuk interview met Amanda Arcadia Algra: "Nu de body-positivity trend lijkt af te zwakken zien we dat plus-size collecties alleen nog online te vinden zijn. Dat terwijl fysieke winkels van cruciaal belang zijn voor retail. Kijk bijvoorbeeld naar 'stoute winkels' als EasyToys, ooit begonnen als online winkel, maar deze keten opent nu overal fysieke winkels. Je zou denken dat mensen zich schamen, maar dat blijkt eigenlijk mee te vallen. Er komen gewoon mensen over de vloer, die laten zich graag adviseren. Want uiteindelijk geldt voor élk product in de retail, dat goed advies van een deskundige medewerker - maar ook het kunnen vasthouden, zien, ruiken of proeven van het product - een belangrijk onderdeel is van de winkelervaring. Ook met de producten van Easy Toys werkt dat zo. Alles draait om de stenen winkel en het internet is slechts een hulpmiddel.” 

Amanda is free lance journalist en studeert aan de school voor Journalistiek in Utrecht.

Lees hier het hele interview.

Deel deze pagina

Artikelen

De deconfiture van het deelvervoer

Bron: OpinieZ Nieuwe blog. "Deelvervoer wordt maar niet winstgevend. En het hoogdravende…

15 april 2025 lees verder

Retail-expert Hans van Tellingen over verdwijnende plus-sizecollecties: “Ik denk niet dat ze het goed genoeg hebben geprobeerd”

Heel leuk interview met Amanda Arcadia Algra: "Nu de body-positivity trend lijkt af…

15 april 2025 lees verder

Bijzondere winkelstraten als de Van Woustraat verdienen autobereikbaarheid

Bron: Stadszaken Nieuwe column op Stadszaken.nl: "Het beleid…

14 april 2025 lees verder

In memoriam Ed Nozeman

In memoriam Ed Nozeman. In 1988 werd Ed gevraagd om zitting te…

18 maart 2025 lees verder

Alle artikelen